Dzisiaj jest: 20.7.2024, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Ogłoszenie:

Zanurkuj w świat nauki pływania z Baby Ink z Poznania

dodano: 2024.03.26 ważne do: 2024.06.24 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:

Potrzebujesz, by Twoje dziecko odkryło radość z pływania? Baby Ink to miejsce, gdzie maluchy uczą się pewnej i przyjemnej techniki pływania pod okiem profesjonalnych trenerów!
Prowadzona przez nas oferta nauki pływania wycelowana jest do najmłodszych - od bobasów po potomstwo w wieku przedszkolnym. Dzięki celowo wypracowanym programom nauczania, przystosowanym do wieku i umiejętności jakiegokolwiek potomka, zapewniamy sprawny rozwój umiejętności pływania oraz budowanie pewności siebie w wodzie.
W Baby Ink kładziemy gigantyczny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę uczestników zajęć. Właśnie dlatego również nasze zajęcia odbywają się w nastrojowej atmosferze basenu, a nasi wykwalifikowani instruktorzy troszczą się o to, by nauka była dla dzieci nie tylko wydajna, jednakowoż też przyjemna i pełna pozytywnych wrażeń.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej plywaniewpoznaniu.com, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych programach nauczania, grafikach zajęć oraz opinie zaspokojonych rodziców. Pozwól swojemu dziecku rozwinąć swoje umiejętności w bezpieczny i przyjazny sposób - wybierz Baby Ink, Twojego partnera w odkrywaniu tajemnic pływania!
 
Kontakt
Baby Ink
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Ogłoszenia z Dolnego Śląska dodasz również za darmo na www.ody.pl !