Dzisiaj jest: 4.2.2023, imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Ogłoszenie:

Higienizacja osadów

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2023.02.25 wyświetleń: 1178
Szczegóły ogłoszenia:
Jednym ze sposobów na oczyszczenie ścieków jest higienizacja osadów. Często wykorzystuje się się wapno, które umożliwia bardzo skuteczną stabilizację oraz higienizację. W procesie oczyszczane są różnego rodzaju odpady, ścieki które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne ze względu na zawartość grzybów oraz bakterii. Higienizacja odbywa się w specjalnych zbiornikach, gdzie dodawane jest wapno. Zachodzi wówczas reakcja, która podwyższa temperaturę oraz zmienia pH, co pozwala na wyeliminowanie wielu rodzajów bakterii oraz w grzybów.
Firma Montech oferuje profesjonalne rozwiązania związane z oczyszczaniem osadów, są to mieszalniki, w których można oczyszczać duże ilości osadów przy pomocy wapna. Jest to mieszalnik posiadający dozownik oraz reduktor, który pozwala ustalać właściwą ilość wapna. Mieszalnik transportuje następnie osad oczyszczony do kontenera czy też na składowiska.
Kontakt:


PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o


20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108


e-mail: biuro@montech.pl


tel.: +48 81 752 12 25


tel.: +48 81 752 12 26

Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Ogłoszenia z Dolnego Śląska dodasz również za darmo na www.ody.pl !