Dzisiaj jest: 4.2.2023, imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Ogłoszenie:

Kursy językowe w przestępnej cenie w szkole językowej

dodano: 2022.10.20 ważne do: 2023.01.18 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:


Nasze kursy są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, celów i zainteresowań. Nie ma znaczenia, jak chcesz się uczyć: w grupach czy na zajęciach indywidualnych, w domu czy w firmie usługowej - znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada!
Ucz się od native speakerów i polskich lektorów w systemie dualnym. Możesz wygodnie spotkać się ze swoim wykładowcą online. Może on również przyjechać do Ciebie do domu lub pracy. Dwóch lektorów to większa efektywność. Dostosowujemy program szkolenia do Twoich indywidualnych celów, potrzeb i zainteresowań. Zajęcia zawsze w dogodnej lokalizacji: czy to w domu, w pracy czy na kampusie.
W szkole językowej MultiLingua wierzymy, że kursy językowe powinny być skuteczne, efektywne i łatwe. Oferujemy zestaw innowacyjnych narzędzi edukacyjnych, które pomogą Ci szybko i skutecznie nauczyć się języka. 
Al. Jerozolimskich 146D, Warszawa
+48 513 528 884
asystentka@multilingua.edu.pl

https://multilingua.edu.pl
Kontakt
MultiLingua
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Ogłoszenia z Dolnego Śląska dodasz również za darmo na www.ody.pl !