Dzisiaj jest: 4.2.2023, imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Ogłoszenie:

Bądź gotowy na sprzedaż swojej firmy - poznaj jej wartość

dodano: 2022.10.05 ważne do: 2023.01.03 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
SprzedajFirme.com – W jednym z trzech wariantów wyceny możesz z naszą pomocą osiągnąć pełną świadomość wartości Twojej firmy — SZYBKO. Bądź gotowy do rozmów o wartości Twojej firmy zawsze, kiedy pojawi się ewentualna możliwość sprzedaży. 
Zazwyczaj, kiedy chcesz dowiedzieć się — ile warta jest Twoja firma, nie potrzebujesz rozbudowanego raportu ani dokumentacji. Powinien Cię jednak interesować szacunek wykonany przez ekspertów przeprowadzony na bazie zawieranych przez nich transakcji.  
Tym właśnie jest konsultacja w sprawie wyceny — za 2590 zł dokonujemy kalkulacji na Twojej firmie. Zakładając, że dane, które nam dostarczasz, są prawdziwe i aktualne przeprowadzamy uproszczony proces wyceny firmy. W wyniku tego działania dostarczamy Ci przybliżoną, ale aktualną i możliwie jak najbardziej precyzyjną wycenę Twojego biznesu, na moment przekazania danych.  
Wynik wyceny przekazujemy ustnie w trakcie rozmowy konsultacyjnej lub pisemnie w zależności od wybranego wariantu wyceny.

 
Kontakt
Katarzyna
ul. Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Ogłoszenia z Dolnego Śląska dodasz również za darmo na www.ody.pl !