teatRegeneracja

O firmie

teatRegeneracja powstał przede wszystkim ze wspólnej pasji. Zebrane doświadczenia na drogach zawodowych, zdobyta wiedza, wypracowany warsztat oraz chęć rozwoju zawodowego, osobistego i artystycznego doprowadziły nas do stworzenia projektu, który przede wszystkim umożliwia nam w pełni autorskie działanie. Nasz zespół tworzą specjaliści – aktorzy, reżyserzy, animatorzy, instruktorzy teatralni i studenci wyższych szkół teatralnych.
           Zakres naszego działania jest bardzo szeroki – proponujemy usługi artystyczne praktycznie każdego rodzaju – od animacji na weselach, komuniach itp., oprawy artystycznej wszelkiej imprezy, organizacji kolonii i zimowisk przez warsztaty teatralne dla każdej grupy wiekowej aż po spektakle teatralne.

            Posiadamy profesjonalny sprzęt, co dodatkowo podnosi poziom artystyczny naszych usług. Ponadto, posługujemy się autorskimi scenariuszami imprez,
z kolei na potrzeby spektakli tworzymy autorską muzykę.
Jesteśmy gotowi do działania, otwarci na potrzeby klientów, a także spragnieni wyzwań.

Jedyne co nas ogranicza, to Twoja wyobraźnia! Już dziś skontaktuj się z nami!

   SPEKTAKLE TEATRALNE


            Spektakle przygotowane przez teatRegeneracja to nowa propozycja na edukacyjnej scenie Polski. Nasz zespół tworzą artyści z pokaźnym doświadczeniem w pracy scenicznej i warsztatowej, animatorzy oraz studenci wyższych szkół teatralnych.
Łącząc nasze doświadczenie, wspólną pasję i zaangażowanie, chcemy tworzyć nieszablonowy teatr dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przede wszystkim bogaty pod kątem przekazywanych treści i skłaniający widza do refleksji.
Dbamy o oprawę artystyczną naszych spektakli, dlatego tworzymy autorską, ciekawą i dopasowaną do treści scenariusza muzykę, a także profesjonalną scenografię.
Obserwując polską scenę edukacyjną od lat, chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego młodego widza, wnosząc świeżość i lekkość w nasze spektakle. Mamy świadomość dynamiki zmian dzisiejszego świata i staramy się za nimi nadążać, kreując przestrzeń teatralną świadomie, w sposób nowoczesny i na wysokim poziomie artystycznym.
Oferujemy:
  • Profesjonalne spektakle teatralne grane u Państwa w placówce
  • To Teatr „przychodzi” do Widza – minimalna powierzchnia jakiej potrzebujemy do zagrania to klasa szkolna, lecz równie dobrze odnajdujemy się w pełnowymiarowych salach teatralnych
  • Nasz Teatr jest tworzony przez zespół artystycznyz wieloletnim doświadczeniem scenicznym
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt teatralny – scenografię, oświetlenie, nagłośnienie
  • Tworzymy autorską oprawę muzyczną naszych spektakli
  • Nasze spektakle są dopasowane do teraźniejszego widza – nawet odległe historie są osadzane w świecie współczesnym, dzięki czemu młody odbiorca jest w stanie je zrozumieć i się z nimi utożsamić
  • Oferujemy spektakle edukacyjne na najwyższym poziomie, w bardzo atrakcyjnej cenie